Změna pro Strakonice


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - NAPIŠTE NÁM

Chcete finančně přispět politickému hnutí Změna (Změna pro Strakonice) na pozitivní předvolební kampaň, ve které hodně nabízíme, a také na odhalování nepravostí ve Strakonicích? Volby v roce 2018 byly zrušeny a opakují se 14.12.2019. Účastní se jich i politické hnutí Změna (Změna pro Strakonice), které úspěšně odhaluje podvody politického hnutí Strakonická Veřejnost a s nimi kolaborujících politiků. S naší stížností jsme uspěli 2 x před Krajským a 2 x před Ústavním soudem, což již o něčem vypovídá. O tom, co se ve městě skutečně stalo, a jak chceme Strakonice vrátit mezi prosperující města, informujeme v předvolební kampani. K uvedenému ovšem potřebujeme mít dostatek financí. Zejména na tisk vysvětlujících materiálů. Finančně nám můžete přispět i vy, na transparentní účet. Je možné přispět ale i jinak. Aby vaše jméno s darem nebylo veřejně dohledatelné a nebyli jste vystaveni útokům ze strany Strakonické Veřejnosti a jejich příznivců, můžete nám posílat příspěvky i na účet úspěšného podavatele volební stížnosti Ing. Mgr. Karla Janského, MBA, lídra politického hnutí Změna ve Strakonicích (účet jinak nepoužívaný). Všechny peníze budou ihned převedeny na transparentní účet, kde je můžete najít (doporučujeme posílat lépe dohledatelné nezaokrouhlené částky). Státním orgánům je účet k dispozici. Vše je v souladu se zákonem a podmínkami stanovenými pro komunální volby. Transparentní účet: 2600457118 / 2010 (účel platby „Strakonice“, k darům musíme podle zákona znát vaše jméno, příjmení, trvalé bydliště a datum narození). Neveřejný účet: 2800073346 / 2010, ze kterého budou, pro vás anonymně, všechny získané finance převedeny na transparentní účet.Nelíbí se nám dnešní izolovanost Strakonic od okolního světa. Poškozuje to naše zájmy zejména při možnosti získávat nejrůznější dotace, a to především ty z Evropské unie. O Strakonicích musí být znovu slyšet jak na národní úrovni, tak na té mezinárodní. Zmíněnou izolovanost chceme prolomit. Mimo komunální volby chceme naše zástupce vyslat do kraje i výše, abychom posílili vliv města. Zadarmo nám nikdo nic nedá. Sami se musíme přičinit o to, aby bylo o Strakonicích více slyšet. My máme plán jak na to.

Lídrem koalice Změna a Starostové (STAN) pro komunální volby 2018 ve Strakonicích je Ing. Mgr. Karel Janský, MBA, vedoucí odboru investic, majetku, dotací a veřejných zakázek Městského úřadu, 130 násobný dárce krve. Pro následovníky v darování krve je určen náš partnerský web www.jansky.cz.

Napsat můžete na info@zmenaprostrakonice.cz nebo zavolat na volební linku 608 10 10 30. Co se týká našeho magazínu iStrakonice.cz, ten bude i nadále čtenářům přinášet poctivou investigativní a publicistickou novinařinu.

Podpořit nás můžete

finančně prostřednictvím transparentního účtu:

2600457118 / 2010

(Účel platby "Strakonice", k darům musíme podle zákona znát jméno, příjmení, trvalé bydliště a datum narození)

finančně prostřednictvím neveřejného účtu:

2800073346 / 2010

(ze kterého budou, pro vás anonymně, všechny získané finance převedeny na transparentní účet)

Jsme lidé jako VY

 1. Jsme lidé, jako vy. Máme podobné starosti, podobné problémy, podobně vnímáme politiku. Není nám lhostejný osud Strakonic. 
 2. Máme svoji práci, která nás baví a má pro nás smysl. Jsme ve svých povoláních úspěšní. 
 3. Vidíme, jak špatně ve Strakonicích funguje na radnici samospráva vzniklá v roce 2014, kdy se rovněž zastavil rozvoj města. Peníze jsou utráceny nekoncepčně a nesmyslně. Likvidováni jsou lidé jenom proto, že poctivě vykonávají svoji práci.
 4. Sledujeme, jak se ekonomicky propadají firmy s majetkovou účastí města.

Čemu věříme a čemu ne?

 1. Nevěříme, že jakoukoliv pozitivní změnu přinese současné vedení města.
 2. Věříme naopak, že změnu může přinést spojení navzájem nekonfliktně spolupracujících osobností, které hájí a prosazují veřejný zájem a spojují je podobné hodnoty. Jsme přesvědčeni o tom, že ve vedení města mají být odborníci a ne populisté.
 3. Nevěříme na jednoduchá pravicová nebo levicová řešení. Věříme naopak, že skutečně dobré řešení vzniká teprve tehdy, když se v dobře vedené diskuzi střetne více pohledů a hledá se nejlepší řešení.

Jsme ti, kteří jen nemluví

 1. O potřebných změnách pouze nemluvíme. Máme za sebou konkrétní výsledky ve svých profesích a organizacích a s tím samým cílem jdeme i do politiky.
 2. Když je někde problém, snažíme se nejdříve najít jeho skutečnou příčinu a až následně hledáme možná řešení – nejenom jedno.
 3. I my máme své sny. Jedním z nich je ten, že lze žít v lepší společnosti, že změna je možná. Uvědomili jsme si ale, že změnu za nás nikdo jiný neudělá. Proto jsme vstoupili do politiky a rozhodli jsme se potřebné změny prosadit.

Jsme ti, kteří SE NEBOJÍ

 1. Nebojíme se soupeřit se silným protivníkem, pokud jsme přesvědčeni, že právo je na naší straně. Pokud něco vnímáme jako nespravedlnost, je třeba se tomu postavit a ne „strčit hlavu do písku“. Předkládáme argumenty a stejné vyžadujeme od druhých.
 2. Nebojíme se, že v politice neuspějeme. Máme dobrý plán a kvalitní osobnosti. Navíc jsme uznávaní ve svých povoláních a nejsme na politice a těch, kdo ji zezadu řídí, závislí. To vše dává svobodu našemu rozhodování.
 3. Víme, že jdeme správným směrem a je pouze otázkou času, kdy uspějeme a prosadíme potřebné změny. Jsme běžci na dlouhou trať. Při jednání s partnery upřednostňujeme dohodu před konfrontací.
 4. Na nás si můžete vsadit, že to nevzdáme. Máte-li zájem, seznamte se s námi, můžete se přidat nebo nás podpořit.
 5. Dobrá věc se prosadí, ale ne bez vlastního úsilí. Budeme rádi, pokud nám dáte váš hlas.

  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.