KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - NAPIŠTE NÁM

Změna pro Strakonice a STAN2.3.2019. Prohlášení politického hnutí Změna pro Strakonice. Na sociálních sítích a ve městě samém se opakovaně množí diskuze o tom, kdo bude a kdo nebude respektovat rozhodnutí Ústavního soudu. Změna pro Strakonice proto tímto dává zřetelně najevo, že bude plně respektovat rozhodnutí Ústavního soudu, ať bude jakékoliv. Věříme, že i další subjekty zapojené do povolebních sporů rozhodnutí Ústavního soudu uznají. Pokud vyhraje Strakonická Veřejnost, nechť vládne tak jak uzná za vhodné. Prohraje-li ale, měla by svoji činnost ukončit a již v opakovaných volbách nekandidovat. Proto, že v případě její prohry bude zřetelně jasné, že právě Strakonická Veřejnost negativním způsobem ovlivnila komunální volby ve Strakonicích a je zodpovědná za všechny povolební problémy, kterým musí Strakonice nyní čelit. Ať dopadne soud jakkoliv, Ústavní soud je tou nejvyšší soudní autoritou v České republice a jeho závěry by měly být všemi beze zbytku respektovány – byť s rozhodnutím nemusí každý souhlasit. Za Změnu pro Strakonice Karel Janský.
Strach Břetislava Hrdličky a Strakonické Veřejnosti z přezkumu voleb přeměněný v manipulaci a hysterii. Městský úřad údajně nepracuje a je prý paralyzován. V ohrožení je prý i rozpočet, město údajně nemůže využívat dotace, prodávat a kupovat majetek apod. Skutečnost je ovšem zcela jiná.Strach Břetislava Hrdličky a Strakonické Veřejnosti z přezkumu voleb přeměněný v manipulaci a hysterii

Úřad údajně nepracuje a je prý paralyzován. V ohrožení je prý i rozpočet, město údajně nemůže vMěstský úyužívat dotace, prodávat a kupovat majetek apod. Skutečnost je ovšem zcela jiná.


Předvolební letáky Změny pro Strakonice + Starostů (STAN) k volbám v říjnu 2018:

 • Předvolební vizitka Změny pro Strakonice + Starostové (STAN) „Pozvánka k volbám“ (str. 1)
 • Předvolební leták číslo 5 „Pozvánka k volbám“ (str. 1) (str. 2)
 • Leták číslo 4 magazínu iStrakonice.cz „Pravda o Strakonické Veřejnosti a jejich přisluhovačích ve světle důkazů, faktů a souvislostí“ (str. 1) (str. 2)
 • Předvolební leták číslo 3 Změny pro Strakonice + Starostů (STAN) pro komunální volby 2018 ve Strakonicích (str. 1) (str. 2)
 • Předvolební leták číslo 2 Změny pro Strakonice + Starostů (STAN) pro komunální volby 2018 ve Strakonicích (str. 1)
 • Předvolební leták číslo 1 Změny pro Strakonice + Starostů (STAN) pro komunální volby 2018 ve Strakonicích (str. 1)
 • Vizitka iStrakonice.cz (str. 1)
 • Stáhnout soubor: Změna pro Strakonice + STAN - program v kostce


Změna pro Strakonice + Starostové (STAN) v komunálních volbách 2018

Změna pro Strakonice + Starostové (STAN) v komunálních volbách 2018

Změna pro Strakonice + Starostové (STAN) v komunálních volbách 2018


Tajemník Vladimír Stroner vyhrál 1.10.2018 soud


Přijďte se s námi, kandidáty Změny pro Strakonice a Starostů (STAN), seznámit osobně a probrat vše co vás trápí a třeba i těší v našem městě. Setkání se uskuteční ve středu 3. října 2018 od 17:00 hod. v Euroškole (Husova 361, Strakonice). Společně budeme hledat řešení pro budoucnost a představíme vám naše záměry. K dispozici bude rovněž Ing. Mgr. Karel Janský, MBA - volební lídr Změny pro Strakonice + Starostů (STAN).


Na našem webu zmenaprostrakonice.cz nabízíme komiksovým způsobem
zpracované čtyřleté hodnocení vládnutí Strakonické Veřejnosti.

Kliknutím na obrázek ho zobrazíte. Pro upřesnění – nejsme jeho autorem.

Komiks o Strakonické VeřejnostiZměna pro StrakonicePolitické hnutí Změna pro Strakonice kandiduje v komunálních volbách 2018 ve Strakonicích v koalici se Starosty (STAN) s volebním číslem 5. Jelikož se jedná v případě hnutí STAN o krajský a parlamentní subjekt, umožní nám to prosazovat zájmy Strakonic na vyšší úrovni a získávat informace z nejvyšších politických kruhů. Hodit se nám to bude zejména při řešení velkých dopravních staveb, při regulaci kamionové dopravy přes naše město, při získávání kontaktů a při propagaci města směrem ven. STAN nám rovněž otevírá cestu ke spolupráci s mnoha starosty v celé České republice.

Nelíbí se nám dnešní izolovanost Strakonic od okolního světa. Poškozuje to naše zájmy zejména při možnosti získávat nejrůznější dotace, a to především ty z Evropské unie. O Strakonicích musí být znovu slyšet jak na národní úrovni, tak na té mezinárodní. Zmíněnou izolovanost chceme prolomit. Mimo komunální volby chceme naše zástupce vyslat do kraje i výše, abychom posílili vliv města. Zadarmo nám nikdo nic nedá. Sami se musíme přičinit o to, aby bylo o Strakonicích více slyšet. My máme plán jak na to.

Lídrem koalice Změna a Starostové (STAN) pro komunální volby 2018 ve Strakonicích je Ing. Mgr. Karel Janský, MBA, vedoucí odboru investic, majetku, dotací a veřejných zakázek Městského úřadu, 130 násobný dárce krve. Pro následovníky v darování krve je určen náš partnerský web www.jansky.cz.

Naše kandidátní listina se úspěšně uzavřela 30. července 2018 v 15:00 hod. My se ale neuzavíráme do sebe, naopak. Chcete-li s námi spolupracovat nebo třeba jenom pomoct ve volbách, rádi mezi sebou uvítáme nové tváře. Sdílíte-li stejné hodnoty jako my, přijďte mezi nás prosazovat své plány, nápady a představy. Sedneme si a popovídáme o možné spolupráci. A třeba pak spolu otočíme kormidlem na strakonické radnici tím správným směrem.

Napsat můžete na info@zmenaprostrakonice.cz nebo zavolat na volební linku 608 10 10 30. Co se týká našeho magazínu iStrakonice.cz, ten bude i nadále čtenářům přinášet poctivou investigativní a publicistickou novinařinu. Materiály Změny pro Strakonice budou vždy označeny logem obou hnutí – Změna pro Strakonice a Starostů STAN.

Naše motto: "Hnutí Změna pro Strakonice chce obyvatelům města vytvářet co možná nejlepší podmínky pro kvalitní, příjemný, pohodový a cenově dostupný život a zároveň jim chce co nejméně překážet."

Podpořit nás můžete
finančně prostřednictvím transparentního účtu:

2600457118 / 2010

(Účel platby "Strakonice". K darům musíme podle zákona znát jméno, příjmení, trvalé bydliště a datum narození.)

Jsme lidé jako VY

 1. Jsme lidé, jako vy. Máme podobné starosti, podobné problémy, podobně vnímáme politiku. Není nám lhostejný osud Strakonic. 
 2. Máme svoji práci, která nás baví a má pro nás smysl. Jsme ve svých povoláních úspěšní. 
 3. Vidíme, jak špatně ve Strakonicích funguje na radnici samospráva vzniklá v roce 2014, kdy se rovněž zastavil rozvoj města. Peníze jsou utráceny nekoncepčně a nesmyslně. Likvidováni jsou lidé jenom proto, že poctivě vykonávají svoji práci.
 4. Sledujeme, jak se ekonomicky propadají firmy s majetkovou účastí města.

Čemu věříme a čemu ne?

 1. Nevěříme, že jakoukoliv pozitivní změnu přinese současné vedení města.
 2. Věříme naopak, že změnu může přinést spojení navzájem nekonfliktně spolupracujících osobností, které hájí a prosazují veřejný zájem a spojují je podobné hodnoty. Jsme přesvědčeni o tom, že ve vedení města mají být odborníci a ne populisté.
 3. Nevěříme na jednoduchá pravicová nebo levicová řešení. Věříme naopak, že skutečně dobré řešení vzniká teprve tehdy, když se v dobře vedené diskuzi střetne více pohledů a hledá se nejlepší řešení.

Jsme ti, kteří jen nemluví

 1. O potřebných změnách pouze nemluvíme. Máme za sebou konkrétní výsledky ve svých profesích a organizacích a s tím samým cílem jdeme i do politiky.
 2. Když je někde problém, snažíme se nejdříve najít jeho skutečnou příčinu a až následně hledáme možná řešení – nejenom jedno.
 3. I my máme své sny. Jedním z nich je ten, že lze žít v lepší společnosti, že změna je možná. Uvědomili jsme si ale, že změnu za nás nikdo jiný neudělá. Proto jsme vstoupili do politiky a rozhodli jsme se potřebné změny prosadit.

Jsme ti, kteří SE NEBOJÍ

 1. Nebojíme se soupeřit se silným protivníkem, pokud jsme přesvědčeni, že právo je na naší straně. Pokud něco vnímáme jako nespravedlnost, je třeba se tomu postavit a ne „strčit hlavu do písku“. Předkládáme argumenty a stejné vyžadujeme od druhých.
 2. Nebojíme se, že v politice neuspějeme. Máme dobrý plán a kvalitní osobnosti. Navíc jsme uznávaní ve svých povoláních a nejsme na politice a těch, kdo ji zezadu řídí, závislí. To vše dává svobodu našemu rozhodování.
 3. Víme, že jdeme správným směrem a je pouze otázkou času, kdy uspějeme a prosadíme potřebné změny. Jsme běžci na dlouhou trať. Při jednání s partnery upřednostňujeme dohodu před konfrontací.
 4. Na nás si můžete vsadit, že to nevzdáme. Máte-li zájem, seznamte se s námi, můžete se přidat nebo nás podpořit.
 5. Dobrá věc se prosadí, ale ne bez vlastního úsilí. Budeme rádi, pokud nám dáte váš hlas.

  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.